Co nowego? + Który wybrać? #1 - IXO vs. Altaya

IXO RAM511 oraz Altaya - Mitsubishi Lancer EVO VI, New Zealand '99 / Monte-Carlo '00 Dziś chciałem krótko napisać co się dzieje w kolekcji oraz zachęcić do odwiedzenia fanpage'a Rajdowej Kolekcji na Facebook'u. Ostatnio przedstawiłem tam porównanie dwóch modeli przedstawiających ten sam samochód. Link do niego znajdziecie na końcu wpisu. ;) W prezentowanym tutaj zbiorze niedawno pojawiły się trzy miniatury, które aktualnie czekają na prezentację. Pierwszy w kolejce jest Ford Fiesta RS WRC, którym chcę zacząć kolejną, po "pięknie klasyki", serię wpisów. Jeden z zaprezentowanych już modeli dołączy do tej serii. Co prawda, będzie ona bardziej związana bezpośrednio z modelami, ale, jak zawsze, postaram się co nieco powiedzieć o historii danego samochodu. Kolejne dwa modele są dla mnie wyjątkowe...
Dziś chciałem krótko napisać co się dzieje w kolekcji oraz zachęcić do odwiedzenia fanpage'a Rajdowej Kolekcji na Facebook'u. Ostatnio przedstawiłem tam porównanie dwóch modeli przedstawiających ten sam samochód. Link do niego znajdziecie na końcu wpisu. ;)
W prezentowanym tutaj zbiorze niedawno pojawiły się trzy miniatury, które aktualnie czekają na prezentację. Pierwszy w kolejce jest Ford Fiesta RS WRC, którym chcę zacząć kolejną, po pięknie klasyki, serię wpisów.
IXO RAM511 oraz Altaya - Mitsubishi Lancer EVO VI, New Zealand '99 / Monte-Carlo '00
IXO RAM511 oraz Altaya - Mitsubishi Lancer EVO VI, Nowa Zelandia '99 / Monte-Carlo '00
Jeden z zaprezentowanych już modeli dołączy do tej serii. Co prawda, będzie ona bardziej związana bezpośrednio z modelami, ale, jak zawsze, postaram się co nieco powiedzieć o historii danego samochodu. Kolejne dwa modele są dla mnie wyjątkowe. Liczę, że również wam przypadną do gustu. Chcę też wszystkim podziękować! Blog niedawno przekroczył 8200 wyświetleń, co dla mnie jest sporym osiągnięciem. Naprawdę miło widzieć, że są ludzie, którzy podzielają pasję i zachęcają do dalszej pracy. :-)
Tak jak wspomniałem w ostatnim wpisie, zrobiłem małe porównanie modeli Lancera EVO VI. Oba pochodzą ze stajni IXO. pierwszy to wydanie gablotkowe IXO RAM511, natomiast drugi wyprodukowano dla wydawnictwa Altaya. Zdjęcie we wpisie umieściłem na zachętę, a szczegóły znajdziecie tutaj: Link do porównania na fanpage'u Rajdowej Kolekcji na Facebooku. Zapraszam!

Komentarze

  1. Damian, muy bellos todos los Lancer que no estás presentando.
    Abrazo!

    OdpowiedzUsuń
Co sądzisz o tym wpisie? Podziel się swoją opinią w komentarzu!