Looking for translate widget? Tap here

Wesołych świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom i fanom Rajdowej Kolekcji dużo zdrowia, szczęścia i spędzenia tych kilku wolnych dni w gronie rodziny i najbliższych oraz aby dopisała miła, świąteczna atmosfera! Mam nadzieję, że te dni będą dla Was czymś więcej, niż tylko okazją do wręczenia prezentów...
Wesolych Swiat!
Wesołych Świąt!
Jeśli zaś o nie chodzi, to ja dziś znalazłem pod choinką model Forda Mustanga z '64 roku sygnowanego logiem PremiumX. Miniaturkę w całości zaprezentuję dopiero w Nowym Roku. W tym, zgodnie z poprzednią zapowiedzią, chcę pokazać jeszcze prawdziwą petardę. Z tego powodu też, nie będę dzielił się statystykami. Mogę jedynie zdradzić, że parę dni temu, przekroczyliśmy 20 000 wyświetleń! Serdecznie wszystkim dziękuję i jeszcze raz życzę: Wesołych Świąt!

3 komentarze:

 1. ¡Felices 20.000! Damian, he visto en fotos ese Mustang de Premium X, pero en versión Rally de Montecarlo, con dos ruedas de auxilios ubicadas atrás, arriba del baúl.
  Hermoso!
  Abrazo y felices fiestas!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Juanh! Jak w przyszłym roku pojadę do Szymona i zrobię zdjęcia to będziesz mógł zobaczyć jak piękny jest ten model. Życzę, żebyś też mógł go kupić :) O ile biała wersja nie prezentowała się najlepiej, tak srebrna jest boska :)

   Usuń
  2. Ahora he visto uno en color rojo... ¡me gustan todos!

   Usuń