Looking for translate widget? Tap here

To już dwa lata...

06 lipca 2017
Dziś mijają dokładnie dwa lata, odkąd na tym blogu pojawił się pierwszy wpis. To były dwa intensywne lata, w trakcie których naprawdę sporo się działo. Zostałem technikiem, zdałem maturę, skończyłem pierwszy rok studiów. W tym czasie ciągle rozwijałem swoją pasję, rozbudowując kolekcję i starając się jak najlepiej opisywać tutaj historie rajdów, do opowiadania których zapalnikiem zawsze były kolejne modele. Chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom! W ciągu tych dwóch lat na stronie pojawiło się 48 wpisów, które łącznie zostały odwiedzone przez Was 36 779 razy, a to wszystko okraszone 295 komentarzami...
W ramach podsumowania zebrałem w jeden pokaz slajdów zdjęcia z różnych etapów mojej kolekcji. Mam nadzieję, że dalej będziecie tu z ciekawością zaglądać. Ja ze swojej strony dalej będę starał się dawać wszystko. Teraz już serdecznie zapraszam do obejrzenia tego pokazu slajdów. :)
Pozdrowienia!

4 komentarze:

 1. Świetnie się to rozwinęło :)
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pokaz, fajnie jest tak czasem wrócić do przeszłości i powspominać jak to kiedyś miało się zaledwie jeden model. Gratulacje Damianie :)

   Usuń
  2. Dziękuję za dobre słowa Fabian! Trochę się to rozrosło przez te dwa lata ;)

   Usuń